Producenci

Poznaj nasze ekspresy! 

Jacobs Cafitesse to najszybszy serwis kawy konferencyjnej i śniadaniowej. Systemy Cafitesse działają z powodzeniem w 56 krajach od ponad 55 lat. Dzięki najnowszym rozwiązaniom serwują filiżankę kawy czarnej z gęstą cremą nawet w 4 sekundy. Oferujemy klientom gastronomicznym i instytucjonalnym profesjonalne ekspresy do kawy oraz szeroki wybór różnych mieszanek kaw. 

Gwarantujemy: 
- wysoką jakość produktów
- towar dostępny 24h
- wsparcie techniczne
- wysyłka na cały kraj

System Cafitesse jest stosowany na całym świecie w największych sieciach hotelarskich takich jak Marriot, Hilton, Radisson oraz jest gwarancją niezmiennej jakości serwowanych produktów. Dzięki łatwości w obsłudze tych ekspresów do kawy oraz bardzo wysokiej wydajności serwowania, zaspakajamy wszystkie potrzeby serwisu podczas śniadań w hotelach czy przerw kawowych w trakcie konferencji.

JACOBS CAFITESSE C-60 JACOBS CAFITESSE C-60
Producent: Jacobs
Cena: 7 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
JACOBS CAFITESSE EXCELLENCE COMPACT TOUCH JACOBS CAFITESSE EXCELLENCE COMPACT TOUCH
Producent: Jacobs
Cena: 16 144,00 zł
szt.
zobacz więcej
JACOBS CAFITESSE EXCELLENCE TOUCH JACOBS CAFITESSE EXCELLENCE TOUCH
Producent: Jacobs
Cena: 25 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
JACOBS CAFITESSE QUANTUM 110 JACOBS CAFITESSE QUANTUM 110
Producent: Jacobs
Cena: 14 206,00 zł
szt.
zobacz więcej
JACOBS CAFITESSE QUANTUM 120 JACOBS CAFITESSE QUANTUM 120
Producent: Jacobs
Cena: 17 822,00 zł
szt.
zobacz więcej
Quantum 110 Bubble Tea + PAKIET STARTOWY GRATIS Quantum 110 Bubble Tea + PAKIET STARTOWY GRATIS
Producent: Jacobs
Cena: 6 990,00 zł 9 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
QUANTUM 110 ICED COFFEE QUANTUM 110 ICED COFFEE
Producent: Jacobs
Cena: 6 990,00 zł 9 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Dlaczego warto wybrać ekspresy cafitesse?

W ostatnim czasie ekspresy cafitesse cieszą się naprawdę dużą popularnością. Wszystko dlatego, iż są one wysokiej jakości i pozwalają cieszyć się aromatyczną kawą o niezapomnianym smaku wszędzie tam, gdzie zainstalowany zostanie taki ekspres. Najczęściej wybierane są one przez hotele oraz restauracje, czyli wszędzie tam, gdzie obsługiwanych jest wiele osób jednocześnie. Ekspresy mają dużą wydajność, co zdecydowanie jest ich kluczową cechą, dla której warto się na nie zdecydować. Urządzenia w naszej ofercie są w 100% higieniczne. Wszystko dzięki systemowi zamkniętych opakowań z mlekiem i kawą oraz programom automatycznego czyszczenia.

Kwestie techniczne - czysto praktyczne

Oprócz łatwości w utrzymaniu czystości trzeba mieć też na względzie to, jak używany będzie konkretny ekspres do kawy. Do biura, urządzenie musi być maksymalnie ciche i pojemne. Konieczność ciągłego dolewania wody i uzupełniania mleka potrafi skutecznie zepsuć komfort użytkowania. Szczególnie, że ekspres do biura będzie używany przez wiele osób, jeśli nie chcemy tworzyć kolejek, musi działać naprawdę szybko. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się system cafitesse, który serwuje kawę czarną w zaledwie 4 sekundy!

Sprawdzone ekspresy do restauracji hotelowych

Podobnymi kwestiami warto kierować się także, wybierając ekspresy do restauracji. Przede wszystkim musi to być sprzęt niezawodny o dużej wydajności. Wybierając ekspres cafitesse, można mieć pewność, że przygotuje on bardzo szybko duże ilości kawy. W restauracji sprawdzi się, chociażby model Quantum 110/120, który jest niczym najlepszej klasy naczynie przelewowe. Dzięki niemu możliwe jest przygotowywanie kawy bezpośrednio do dzbanków oraz filiżanek w krótkim czasie. Jego wysoka jakość sprawia, że jest to urządzenie pewne, które na pewno spełni swoją rolę przez dłuższy czas bez żadnego szwanku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl