Producenci

Filiżanki Jacobs - na każdą porę dnia

Mało kto z nas wyobraża sobie dzień bez chociaż jednej dawki kofeiny. Niektórzy muszą zacząć dzień od kubka gorącej kawy, dla innych obowiązkowo należy spędzić kilkanaście minut przerwy w pracy na rozmowach z przyjaciółmi. Do spędzenia chwil z ciepłym napojem doskonale sprawdzą się filiżanki Jacobs. Dzięki możliwości zakupu kilku filiżanek w zestawie ze spodkiem, doskonale sprawdzą się one przy okazji wszelkiego rodzaju spotkań w biurze. Mowa tutaj zarówno o zapoznaniu się z potencjalnym klientem, jak i pogawędkach ze współpracownikami. W końcu atmosfera panująca na co dzień w każdym biurze należy do najważniejszych aspektów funkcjonowania całej firmy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach na świecie. Niezależnie od naszych preferencji, filiżanki Jacobs zapewnią chwilę wytchnienia ze smakiem i zapachem ulubionej kawy.

Filiżanki i szklanki do kawy i herbaty

  • promocja
  • promocja
Filiżanka Jacobs Cappuccino 220 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem 6 szt. (12 el.) Filiżanka Jacobs Cappuccino 220 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem 6 szt. (12 el.)
Producent: Jacobs
Cena: 129,99 zł 176,99 zł (netto: 105,68 zł 143,89 zł )
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Filiżanka Jacobs Lungo 150 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem 6 szt. (12 el.) Filiżanka Jacobs Lungo 150 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem 6 szt. (12 el.)
Producent: Jacobs
Cena: 89,99 zł 118,99 zł (netto: 73,16 zł 96,74 zł )
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Filiżanka Piazza d'Oro Cappuccino 220 ml porcelanowa biała Filiżanka Piazza d'Oro Cappuccino 220 ml porcelanowa biała
Producent: Piazza d'Oro
Cena: 23,99 zł (netto: 19,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Filiżanka Piazza d'Oro Cappuccino 220 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem Filiżanka Piazza d'Oro Cappuccino 220 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem
Producent: Piazza d'Oro
Cena: 35,99 zł 39,99 zł (netto: 29,26 zł 32,51 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Filiżanka Piazza d'Oro Espresso 80 ml porcelanowa biała Filiżanka Piazza d'Oro Espresso 80 ml porcelanowa biała
Producent: Piazza d'Oro
Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Filiżanka Piazza d'Oro Espresso 80 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem Filiżanka Piazza d'Oro Espresso 80 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem
Producent: Piazza d'Oro
Cena: 31,99 zł 34,99 zł (netto: 26,01 zł 28,45 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Filiżanka Piazza d'Oro Lungo 150 ml porcelanowa biała Filiżanka Piazza d'Oro Lungo 150 ml porcelanowa biała
Producent: Piazza d'Oro
Cena: 20,99 zł (netto: 17,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Filiżanka Piazza d'Oro Lungo 150 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem Filiżanka Piazza d'Oro Lungo 150 ml porcelanowa biała Zestaw ze spodkiem
Producent: Piazza d'Oro
Cena: 34,99 zł 36,99 zł (netto: 28,45 zł 30,07 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Filiżanki do kawy Jacobs - Twój komfort na pierwszym miejscu

Czego oczekujemy od dobrych filiżanek i kubków? Przede wszystkim odpowiedniego wyglądu, zarówno jeżeli chodzi o kwestie wizualne, jak i o łatwość w użytkowaniu. Filiżanki do kawy Jacobs bezsprzecznie spełniają te wymagania. Złapanie za ucho pozwala bez żadnego problemu chwycić i trzymać filiżankę nawet w momencie, gdy znajduje się w niej świeżo zaparzona kawa. Trzeba także wspomnieć o samym wyglądzie. Elegancki design filiżanki do kawy Jacobs w połączeniu z wykonaniem z białej porcelany sprawia, że z całą pewnością będziemy zachwyceni w trakcie picia ulubionej arabici, czy też latte. A co z czyszczeniem naczyń? W wielu przypadkach nie ma możliwości włożenia porcelanowych filiżanek do zmywarki. Na szczęście w tym przypadku jest inaczej. Można je wkładać zarówno do zmywarki, jak i do mikrofalówki, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dostępne są one w różnych pojemnościach - 80ml, 150ml oraz 220ml.

 

Szklanki Pickwick na herbatę - alternatywa dla kawy

Zdarzają się jednak takie osoby, które nie przepadają za piciem kawy. Nie oznacza to jednak, że całkowicie rezygnują z gorących napojów każdego dnia. Wtedy zastępują to innymi wariantami, takimi jak czekolada, czy też herbata. Znajdziemy dużo możliwości jej picia. Dostępne są zarówno klasyczne warianty, takie jak czarna, zielona, czy owocowa, ale również wiele niestandardowych smaków, czasami nawet egzotycznych. Szklanki Pickwick na herbatę bez żadnego problemu pomogą zaspokoić nam nasze pragnienie, niezależnie od wybranego przez nas smaku. Herbatę pije się nawet wieczorami, czego nie można powiedzieć o kawie ze względu na nadmiar kofeiny. Szklanki Pickwick na herbatę idealnie sprawdzą się od rana do nocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl