Producenci

Środki czystości do ekspresów kawowych - rozwiązania profesjonalne

Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem koncernu JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) Professional w Polsce. Nasz sklep internetowy to najwyższej jakości kawy, herbaty, dodatki i akcesoria oraz profesjonalne ekspresy, w tym unikalny system Cafitesse, idealny do biura i restauracji. Zapewniamy pełne zaopatrzenie dla sektora HoReCa w zakresie przygotowywania gorących napojów, dlatego w naszej ofercie dostępne są także profesjonalne środki czystości do ekspresów kawowych. Pozwalają one we właściwy i bezpieczny sposób zadbać o czystość oraz higienę urządzeń, która jest niezbędna dla ich bezproblemowej i długotrwałej eksploatacji.

Środki czystości do ekspresów kawowych

Dlaczego warto stosować płyn czyszczący do ekspresów kawowych?

Regularne czyszczenie ekspresu jest niezwykle istotne, szczególnie jeśli urządzenie jest intensywnie eksploatowane. Ważne jest nie tylko okresowe odkamienianie, ale i codzienne dbanie o higienę z zastosowaniem odpowiednich detergentów. W przypadku urządzeń automatycznych profesjonalny płyn czyszczący do ekspresów kawowychpozwala zadbać o czystość całego układu. Jest łatwy w dozowaniu, niezwykle skuteczny, wydajny i w pełni bezpieczny dla wewnętrznych części ekspresów. Podobnymi właściwościami cechuje się również płyn czyszczący do systemu mlecznego, usuwający resztki mleka, zapobiegający rozwojowi drobnoustrojów i powstawaniu niedrożności.

 

Środki czystości do ekspresów kawowych Coffema

Środki do czyszczenia ekspresów sprzedawane pod marką Coffema to produkty cechujące się genialnym stosunkiem jakości do ceny. Gwarantują świetną skuteczność, wydajność i bezpieczeństwo urządzeń. To detergenty polecane przez wiodących producentów ekspresów do kawy. Regularne stosowanie ich zapewnia bezawaryjność czyszczonego sprzętu, co przekłada się dłuższą żywotność i znacznie mniejsze ryzyko konieczności dokonywania kosztownych napraw. W naszej ofercie dostępna jest pełna gama środków czyszczących tego producenta.

 

Proszek, tabletki i płyn do czyszczenia ekspresów kawowych w zestawie

Kompleksowe dbanie o czystość ekspresów kawowych pozwala zapewnić ich długotrwałą i bezproblemową eksploatację. Wymaga jednak zastosowania kilku odpowiednich detergentów. Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Państwa korzystne cenowo zestawy. Łączą one w sobie płyny odkamieniające, proszki i tabletki czyszczące oraz płyny do czyszczenia systemu mlecznego. Są dostępne w różnych wariantach połączeń i ilości poszczególnych środków. Pozwalają więc na oszczędny zakup środków czystości dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl