Producenci

Kawa Cafitesse

Czy chciałbyś mieć w swojej firmie najwyższej jakości kawę, dostępną w znacznie większej ilości niż standardowe słoiki znajdujące się na półkach w niemal każdej polskiej kuchni? Teraz już możesz! Kawa Cafitesse, dostępna dzięki staraniom ekspertów z firmy Jacobs jest dostępna w kilku wariantach dla Twojej firmy. Naturalny ekstrakt 100% arabica w połączeniu z możliwością przygotowania aż do 520 filiżanek kawy może być gwarancją dobrej atmosfery w biurze.

Kawa Jacobs Cafitesse - wieloletnia gwarancja smaku

Niezależnie od tego, jaka przez nas zostanie wybrana kawa Jacobs - Cafitesse lub inny wariant - to możemy być pewni jej niezmiennego smaku. Jacobs należy do liderów wśród producentów kawy nie tylko na rynku polskim, ale także w wielu innych krajach na całym świecie. Dzięki doskonałej konsystencji oraz wielu dostępnym wariantom możemy w dniu roboczym poczuć niemal dokładnie ten sam smak, którym delektujemy się przy okazji leniwych sobotnich poranków z kubkiem naszej ulubionej kawy w ręce.

Kawa Jacobs Cafitesse - w zgodzie z naturą

Nie trzeba chyba podkreślać, jak ważna w dzisiejszym czasie jest dbałość i troska o środowisko naturalne. Producenci kawy również zwracają na to dużą uwagę. Dlatego też kawa Jacobs Cafitesse powstaje w stu procentach w zgodzie z ekologią. Energia pozyskiwana do niezbędnych procesów przy okazji palenia ziaren kawy powstaje ze źródeł odnawialnych, najczęściej za pomocą paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu, co roku emitowanych jest 2600 ton dwutlenku węgla mniej do atmosfery.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl