Producenci
O nas

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem koncernu JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) Professional w Polsce. JDE jest jednym z największych producentów kawy i herbaty na świecie oraz właścicielem wielu międzynarodowych brendów. 

W naszej ofercie znajdziesz kawy ziarniste, rozpuszczalne i mielone Jacobs, Douwe Egberts, Piazza D’Oro oraz kapsułki L’Or kompatybilne z Nespresso. Obok kaw mamy także do zaoferowania herbaty Pickwick, czekoladę na gorąco i kakao. Nasze produkty są niedostępne w sklepach detalicznych, ponieważ są specjalnie dedykowane dla sektora HoReCa, gastronomii, firm i zakładów produkcyjnych. 

W ofercie ekspresów do kawy posiadamy najwyższej jakości szwajcarskie ekspresy SCHAERER Coffee Club i Soul Best Foam, HLF Italian Design, Carimali oraz ekspresy kolbowe ASTORIA. Urządzenia te, w połączeniu z naszymi kawami ziarnistymi są gwarancją najwyższej jakości i smaku espresso, cappuccino i latte macchiato. W naszej bazie posiadamy rzesze zadowolonych klientów: międzynarodowe sieci hoteli, aqua parki, restauracje i kawiarnie, firmy i zakłady pracy. 

Kawy Cafitesse

Posiadamy również rozwiązania kawowe, które idealnie sprawdzą się w małych biurach i domach. Są to ekspresy marki Nivona oraz oraz kompaktowe ekspresy do kawy L’Or Mini, w których możemy nie tylko zaparzyć pyszne i aromatyczne espresso i lungo, ale również wrzątek do przygotowania herbaty. 

Kolejną grupą produktów są profesjonalne ekspresy do kawy JACOBS Cafitesse. System Cafitesse to „Ferrari” pod względem szybkości zaparzania kawy oraz niezmiennej wysokiej jakości, z równoczesnym zapewnieniem pełnej kontroli zużycia kawy, która jest kosztownym produktem. Ekspresy JACOBS Cafitesse idealnie sprawdzą się w hotelach podczas śniadań i konferencji ze względu na szybkość zaparzania, która w zależności od modelu ekspresu wynosi 4-16 sekund w przypadku dla filiżanki czarnej kawy o pojemności 150 ml. Ekspres serii Cafitesse jest wygodny w obsłudze zarówno dla gości, jak i pracowników. 

Hitem są zimne kawy i herbaty, które ekspres JACOBS Cafitesse przygotowuje w czasie poniżej 3 sekund. Zimna kawa może zostać wykorzystana jako baza do Iced Coffee, a w połączeniu z syropami smakowymi Torani, z pewnością uatrakcyjnią menu napojowe w sezonie letnim. Zimna herbata bez cukru to z kolei doskonała baza do Bubble Tea, którą możemy przygotować w czasie zaledwie 6 sekund. Warto również zwrócić uwagę na trwałość i niezawodność ekspresów JACOBS Cafitesse. Dotychczasowe statystyki pokazują, że Cafitesse przygotowuje milion porcji napojów i nadal sprawnie działa

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta produktowa i chcielibyście poznać różne możliwości i warianty współpracy, zapraszamy do kontaktu. 

Naturalny koncentrat kawy Jacobs jest także niezastąpionym i naturalnym składnikiem do produkcji między innymi słodyczy czy lodów o smaku kawy w zakładach produkcyjnych. Dlatego w naszej ofercie mamy także produkty dedykowane specjalnie dla zakładów produkcyjnych. 

Wszystkie te rozwiązania można zobaczyć i przetestować w naszym sklepie JACOBS GASTRO SHOP, który znajduje się w Piasecznie (05-500) przy ul. Puławskiej 38. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami na kanale You Tube:

https://www.youtube.com/channel/UCU8UFc0phPTYJ02oyk1jQ7A

Zapewniamy ogólnopolski serwis techniczny oraz regularny kontakt z doradcami handlowymi i działem obsługi klienta. Sukces biznesowy naszych klientów jest nadrzędnym celem rozwoju Jacobs Cafitesse.pl w Polsce. Organizujemy seminaria szkoleniowe w Holandii oraz prezentacje i degustacje produktów z siedzibie firmy w Piasecznie. Celem lepszego poznania naszej oferty oraz innowacyjnych rozwiązań wdrażanych przez JDE Professional w Polsce i w 56 krajach na świecie. JDE działa globalnie z lokalnym, indywidualnym i kreatywnym podejściem do potrzeb klientów i gości! 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Jacek Czauderna
Jacek Czauderna
CEO Oficjalny Wyłączny Dystrybutor 
Jacobs Douwe Egberts Professional

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl