Producenci
Ekspresy kapsułkowe - idealne rozwiązanie do biur
Dlaczego warto wybrać ekspres kapsułkowy do biura? Sprawdź!

Dlaczego warto wybrać ekspres kapsułkowy do biura? Sprawdź!

Aromatyczna, świeża kawa, to coś, co doskonale pobudza i poprawia nastrój. Często pierwszym co robimy po przyjściu do pracy, jest właśnie parzenie kawy. Nowe technologie i rynek ekspresów daje wiele możliwości wyboru odpowiedniego urządzenia i parzonego przez niego napoju. Podpowiadamy, dlaczego ekspres na kapsułki to świetny dodatek do każdego biura!

 

Spis treści:

  1. Jak działa ekspres na kapsułki?
  2. Dlaczego warto wybrać ekspres na kapsułki do pracy?
  3. Na co zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu na kapsułki?

 

Jak działa ekspres na kapsułki?

Ci, którzy znudzili się już parzeniem kawy i czekaniem na zagotowanie się wody, wybierają coraz częściej nowe, ciekawe rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest ekspres na kapsułki. Przyrządzenie napoju z takiego urządzenia jest bardzo proste, a cały proces trwa mniej, niż zagotowanie się wody w czajniku. Tego typu ekspres daje możliwość zaparzenia kawy z kompatybilnych kapsułek. W kapsułkach znajduje się idealnie odmierzona porcja zmielonej kawy, która dzięki hermetycznemu zamknięciu pozostaje cały czas świeża. Po uzupełnieniu zbiornika w wodę i włożeniu interesującej nas kapsułki z kawą wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i podłożyć ulubiony kubek. Świeża i aromatyczna kawa będzie gotowa w kilka chwil.

Dlaczego warto wybrać ekspres na kapsułki do pracy?

Ekspres na kapsułki zdobył wielu zwolenników dzięki łatwości w obsłudze i niewielkim rozmiarom urządzeń. Taki ekspres łatwo umieścimy choćby na blacie któregoś z biurek, a i tak nie zajmie dużo miejsca. Dodatkowo łatwo się go czyści, nie pobiera dużo prądu, a wybór kaw w kapsułkach jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa z takiego urządzenia jest zawsze świeża, smaczna i aromatyczna. Ponadto niewątpliwie jedną z ważniejszych zalet ekspresów na kapsułki jest ich cena. W porównaniu z dużymi automatycznymi ekspresami na ziarna jest ona niewielka.

 

Masz ochotę na pyszną kawę w pracy? Zajrzyj do naszej oferty ekspresów na kapsułki!

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ekspresu na kapsułki?

Wybierając odpowiedni ekspres na kapsułki, zawsze warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim wybór kapsułek z kawą. Powinien być na tyle duży, aby każdy pracownik mógł przygotować ulubioną kawę. Dodatkowo jakość urządzenia i producent. Ważnym czynnikiem jest też wielkość, ponieważ odpowiedni ekspres do pracy powinien nie zajmować zbyt wiele miejsca. Pojemnik na wodę w urządzeniu do pracy powinien być na tyle duży, aby spokojnie można było przyrządzić dwie kawy z rzędu. Ekspres Mini L'Or na kapsułki posiada dwie osobne wylewki, dzięki czemu smak kawy nie będzie mieszał się podczas parzenia aromatycznej herbaty.

Dodatkowe opcje nie są konieczne, jednak warto zwrócić uwagę na takie szczegóły jak np. elegancki design.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl