Producenci
Karta podarunkowa sposobem na udany prezent
Karta podarunkowa sposobem na udany prezent

Kolejny raz trwonicie czas, godzinami buszując po galerii handlowej lub wertując stronę za stroną w poszukiwaniu idealnego prezentu? Ile to razy, zakupione perfumy okazały się nietrafione, sweter za ciasny, kolor nie ten i tam, gdzie mieliśmy sprawić radość, wprawiliśmy w zakłopotanie.

 

JAK DOPASOWAĆ PREZENT DO OBDAROWYWANEGO?

 

Cóż, wybór prezentu niekiedy nie należy do najprostszych. Niekiedy ciężko trafić w gust obdarowywanego, a dodatkowo połączyć trafiony prezent z jego użytecznością i funkcjonalnością dla osoby obdarowywanej, to już podwójne wyzwanie.

Tutaj pojawia się rozwiązanie w postaci karty podarunkowej. Rozwiązanie idealne chociażby w przypadku, gdy musimy kupić prezent dla większej grupy ludzi, np. pracowników w ramach prezentów świątecznych lub premii.

Wtedy, aby nie bawić się w godzinne dywagacje, który prezent będzie najbardziej odpowiedni dla całego teamu, stawiamy na kartę podarunkową, którą każdy z obdarowanych może wykorzystać w dowolny sposób, w dowolnym czasie.

 

Często bywa również tak, że wydaje nam się, że osoba, której chcemy sprawić przyjemność wyjątkowym prezentem, ma już dosłownie wszystko czego potrzebuje, a wymyślanie coraz to nowych prezentów ‘’na siłe’’, kończy się nietrafionymi zakupami.

Kartę podarunkową można wykorzystać zarówno na zakup wysokojakościowych kaw, herbat czy akcesoriów do parzenia a nawet ekspresów.

Starannie dobrana selekcja, produktów spożywczych najwyższej klasy, to zawsze miły upominek, który wywoła uśmiech i przede wszystkim przyda się w domowym gospodarstwie.

 

Karty podarunkowe Cafitesse.pl posiadają 4 warianty cenowe (100, 200, 300, 500)  a czas na ich wykorzystanie nie jest ograniczony. Zapewnia to komfort i swobodę wyboru każdej ze stron. To komu zechcecie wręczyć kartę podarunkową zależy od Was, z pewnością jednak jest to świetny prezent na każdą okazję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl