Producenci

Płyn odkamieniający Coffema do czyszczenia ekspresów do kawy 1000ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 50,99 zł 50.99
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Dlaczego środki czyszczące marki COFFEMA?

Środki czyszczące Coffema to profesjonalne produkty rekomendowane przez wiodących producentów ekspresów do kawy. Wyróżnia je wysoka jakość i atrakcyjna cena. Gwarantują  bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń, jednocześnie zapewniając im dłuższą żywotność. 

Zalety

Doskonała jakość i przystępna cena.

Zastosowanie

Płyn odkamieniający Coffema skutecznie usuwa osad wapienny z ekspresu nagromadzony w wyniku procesu podgrzewania wody. Jest dedykowany do wszystkich typów ekspresów do kawy, warników i podgrzewaczy.

Odkamienianie ekspresów do kawy: wymieszać płyn z zimną wodą w stosunku 1:1. Powstały roztwór wlać do zbiornika na wodę, a następnie, nie zamykając go, włączyć cykl parzenia.

Przed zastosowaniem do usuwania kamienia z warników i podgrzewaczy należy przygotować roztwór mieszając płyn z zimną wodą w proporcjach 1:1, wlać do zbiornika wody i pozostawić na 10-45 minut. Po wyznaczonym czasie wylać roztwór.  

W przypadku odkamieniania części i elementów urządzeń producent zaleca przygotowanie roztworu w proporcjach 1:10 z gorącą wodą i zanurzenie w nim czyszczonych elementów. Należy stosować plastikowe pojemniki i gumowe rękawice. 

Uwaga! Po usunięciu kamienia, wszystkie urządzenia lub ich części muszą zostać dokładnie opłukane czystą wodą w celu usunięcia pozostałości odkamieniacza.

Ostrzeżenie

  • Działa drażniąco na skórę i oczy.
  • Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy.
  • W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku stosowania soczewek wyjąć je i nadal płukać.
  • W razie kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem.

Przeznaczanie

Tylko do użytku profesjonalnego.

Skład 

  • Kwas cytrynowy
  • Kwas amidosiarkowy (VI)
  • Inhibitory korozji

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl